Zaloguj się | Zarejestruj się
 

O firmie

Firma powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się tylko sprzedażą i serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego na terenie Polski. Wraz z rozwojem rynku i naszej firmy rozpoczęliśmy własną produkcję. Paleta urządzeń, które produkujemy ciągle się poszerza tak samo jak i rynki zbytu. Na chwilę obecną nasze maszyny pracują w ponad 20 krajach świata.

Ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i możliwości rozwoju doprowadziły do rozszerzenia oferty na inne branże takie jak rybołówstwo, budownictwo, lakiernictwo itd.


NASZYM CELEM JEST KONSTRUOWANIE MASZYN DOSKONALE DOPASOWANYCH DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

Nasza produkcja

Komory wędzarnicze

Komory rozmrażalnicze

Konstrukcje stalowe

Rybołówstwo

Linie technologiczne

Wypełnij formularz

Wiadomość

Dr Russak poleca nasze wędzarnie

2010-05-17

Komory wędzarnicze naszej firmy poleca dr. Grzegorz Russak - doktor nauk rolniczych, lekarz weterynarii. Znawca polskiej kuchni, zwłaszcza myśliwskiej. Od 35 lat wykłada na wyższych uczelniach. Jest wiceprezesem Polskiego Zrzeszenia Hoteli, członkiem Rady ds. Tradycyjnych i Regionalnych Nazw Produktów Lokalnych i Środków Spożywczych przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Autor wielu książek i publikacji oraz autorskich audycji radiowych. Jeden z inicjatorów powstania Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego.